ELAZIĞ ARICAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Çerçevesinde Arıcak Kaymakamı Şenol ÖZTÜRK Koltugunu Öğrencilere Devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Çerçevesinde Arıcak Kaymakamı Şenol ÖZTÜRK Koltugunu Öğrencilere Devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Çerçevesinde Arıcak Kaymakamı Şenol ÖZTÜRK koltugunu Arıcak İlkokulu 4-A sınıfı öğrencisi Bedir Han SUNER´e devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Elazıg´ın Arıcak  ilçesinde Kaymakam Şenol ÖZTÜEK makamını  Arıcak İlkokulu 4-A sınıfı öğrencisi  Bedir Han SUNER´e devretti. Kaymakamlıkmakamına oturarak görevi kaymakam Şenol ÖZTÜRK´den devralan Bedir Han SUNER öncelikle tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramlarını kutladı.Ardından yapılması gereken çalışmalar ile ilgili kurum müdürlerine talimatlar veren Arıcak Kaymakamı Bedir Han SUNER, ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fethi KILINÇ´dan eğitim ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fethi KILINÇ´a okuma yazama kurslarının daha çok yaygınlaştırılması konusunda talimat verdi. Bedir Han SUNER bir günlüğüne de olsa kaymakam olmanın sevincini yaşadı.

26-04-201926-04-201926-04-2019

 

 

Arıcak/Elazığ - 04247712098

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.