ELAZIĞ ARICAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı kutlama programı İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fethi KILINÇ´ın Atatürk Aınıt´ına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çelenk´ini sunması ile başladı.

 

Arıcak İmamhatip Ortaokulunun ev sahipliğinde devam eden programa Arıcak Kaymakamı Şenol ÖZTÜRK, Arıcak Belediye Başkanı Ferit Yıldırım ,lçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fethi KILINÇ, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Yüzbaşı Emre GÖKSU , İlçe Emniyet Amiri Hasan OFLAZ,Kamu kurum ve Kuruluşlarının Yöneticileri, Vatandaşlar, Öğretmenler Ve Öğrencilerin Katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Günün anlam ve öneminin belirten konuşma İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fethi KILINÇ tarafından yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fethi KILINÇ şunları söyledi : " Gülün oynayın , sevini, eğlenin. Bütün Bunları yaparken bizlere buğünleri armağan eden büyüklerinizi unutmayın. Bu mutlu günlere hangi şartlarda uluştık, bu cennet vatan uğruna nefdakarlıklar yapıdı, nelerden vazgeçildi bunları unutmayalım. Bu cennet vatana sahip çıkalım. Gün sizin gelecek sizin. Bu vatan hepizmizin. Daha güzel bir dünyada sevgi, dostluk ve barış çiçeklerini doyasıyla koklayacağınız nice bayramlar yaşamak ümidiyle bayramınız kutlu olsun." diyerek konuşmasını tamamladı.

26-04-201926-04-201926-04-201926-04-2019

Arıcak/Elazığ - 04247712098

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.