ELAZIĞ ARICAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ İLÇEMİZDE ÇOŞKUYLA KUTLANDI

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ İLÇEMİZDE ÇOŞKUYLA KUTLANDI

 

            24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı YILDIZ´ın Atatürk Anıtı´na çelenk sunulmasıyla başladı. Ardından İlçemiz  Gümüşyaka İlkokulu tarafından hazırlanan Öğretmenler Günü Kutlama Programına geçildi. 

 

Programa; İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı YILDIZ, kurum amirleri, okul müdürleri, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Program,  Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı´nın ardından ,  Kuran, Kerim okunması ile devam edildi. Programda İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı YILDIZ´ın açılış konuşması ve öğretmenlerin günün anlam ve önemine dair konuşmaları ve şiirlerin okunması ardından öğrenciler tarafından çeşitli etkinlikler sunuldu. Özellikle  Gümüşyaka  İlkokulu, Sınıf Öğretmeni Hilal Nur GÜLCÜ yönetimindeki 3/A sınıfı öğrencilerinin düzenlenmiş  olduğu şehit öğretmenlerimiz konulu oratoryo gösterisi büyük ilgi gördü.

 

                Program, aday öğretmenlerimizin yemin töreni, müzik dinletisi ve İlçemiz genelinde düzenlenen ‘Öğretmenler Günü’ temalı İlkokullar arası resim yarışması ve ortaokul  arası şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile sona erdi.

 

          Daha sonra İlçemizde görev yapan tüm öğretmenler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği akşam yemeğinde bir araya geldiler.

 

 

 

Arıcak/Elazığ - 04247712098

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.