ELAZIĞ ARICAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fethi KILINÇ Ve Şube Müdürü Mustafa ATİLLA Bükardı Ortaokulunu Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fethi KILINÇ Ve Şube Müdürü Mustafa ATİLLA Bükardı Ortaokulunu Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fethi KILINÇ ve Şube Müdürü Mustafa ATİLLA okul ziyaretleri kapsamında Bukardi Ortaokulunu ziyaret etti.

Öğrenci, Öğretmen ve İdarecilerle bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fethi KILINÇ öğrencilerle yakından ilgilenerek eğitim faliyetlerini öğrencilerle birlikte gerçekleştirdi.

Öğretmenlerin eğitm öğretimle alakalı görüşlerini alan İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fethi KILINÇ okulun fiziki durmunu yakından inceleyerek iyileştirmelerin yapılması için gerekli hassasiyetin gösterilecegini ifade etti.

İlçemizin sportif ve kültürel faliyetlerinin geliştirilmesi için öğretmenlerle düşüncelerini paylaşan İlçe Milli Eğitim Müdür Veili Fethi KILINÇ sportif ve kültürel faliyetlerin eğitim-öğretim ve öğrencilerin kişisel gelişimleri üzerinde olumlu etkilerinden bahsetti.

Problemleri sahada görye devam ederek pratik çözümler üreterek eğitimin kalitesini daha yükseklere taşımak için ziyaretlerine devam edeceklerini beliterek ziyaretini tamamladı.

21-02-201921-02-201921-02-201921-02-2019

Arıcak/Elazığ - 04247712098

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.