ELAZIĞ ARICAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FETHİ KILINÇ'IN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FETHİ KILINÇ'IN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Değerli meslektaşlarım,Kıymetli velilerimiz, Sevgili öğrenciler.

9 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayacak yeni eğitim-öğretim yılını kutluyorum. Yeni eğitim öğretim yılının ilçemiz için başarılarla dolu geçmesini diliyorum. 

Değerli öğretmenlerimiz

Öğrencilerinizi çağın gelişmelerini takip edebilen, bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanabilen, sağlıklı, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür  bireyler olarak yetiştirmek sizlerin asli görevidir.Bu görevi heyecanla, başarıyla yerine getireceğinize inancım tamdır.  Çocuklarımızı sizlere emanet etmekten gurur duyuyor, eğitim-öğretim yılınızın hayırlı olmasını diliyorum.

Sevgili öğrenciler

Yalnızca bilgi sahibi olmak için değil bilim, teknoloji, insani değerler ve sanat gibi alanlarda kendinizi geliştirmek için çalışmalısınız. Sorumluluk alabilen, analiz yapabilen, arkadaşlarıyla sevgi ve saygı temeline dayalı ilişkiler kurabilen bireyler olarak kendinizi yetiştirme hedefiyle başarılı bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum.

Çok değerli anne ve babalar

Eğitim sürecine olumlu ve yönlendirici katkılar sunacağınıza inancım tamdır.

Okul-aile ve öğretmenler arasındaki iş birliğinin, evlatlarımızın başarılarını olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyorum. Bu vesileyle okul-veli ve öğretmen arasında samimi ve güvene dayalı bir iletişimin kurulmasının çocuklarımıza çok önemli katkılar yapacağını düşünüyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimiz, eğitim çalışanları, öğrenciler ve aileler için 2019-2020 eğitim-öğretim yılının verimli, huzurlu geçmesini temenni eder; sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunarım

 

Fethi Kılınç 

Arıcak İlçe Milli Eğitim Müdürü

Arıcak/Elazığ - 04247712098

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.