ELAZIĞ ARICAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FETHİ KILINÇ'TAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Fethi KILINÇ, 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FETHİ KILINÇ'TAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

30-08-2019

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri İle Aziz Milletimizin Bütünleşerek 30 Ağustos 1922'de Elde Ettiği Büyük Zaferin Yıldönümünü Milletçe Kutlamanın Gurur Ve Mutluluğunu Yaşıyoruz.

       19 Mayıs 1919?da Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından başlatılan Kurtuluş Savaşı ve Milli Mücadele süreci, Milletimiz yaşlısı, genci, kadını erkeği ile bütün olarak hareket ederek kahraman Türk askerinin fedakârlık ve cesareti sayesinde 30 Ağustos 1922'de büyük zaferle sonuçlanmıştır. Tarihi şanlı zaferlerle dolu yüce milletimiz, gösterdiği kahramanlıklar ve kazandığı zaferlerle tarihin altın sayfalarında yer almıştır. Milli ve manevi değerlerinden asla taviz vermeyen milletimizi bu derece güçlü, sarsılmaz kılan vatanına ve bayrağına olan derin sevgisi ve bağlılığıdır.

      

      Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Millî mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, milletimizin ve şanlı ordumuzun, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum.

Arıcak/Elazığ - 04247712098

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.