ELAZIĞ ARICAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdürü Ali BERKEN´ in Veda Mesajı

Şube Müdürü Ali BERKEN´ in Veda Mesajı

 

     Değerli Meslektaşlarım; 24/03/2016 tarihinde başlamış olduğum İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini 03/12/2018 tarihli Milli Eğitim Bakanlığı atama kararnamesi ile atandığım Bingöl/Yayladere İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevi sebebiyle 10/12/2018 tarihi itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. 24/03/2016 tarihinde Şube Müdürü olarak görevlendirilmemde bize güvenen ve bu görevi yapabileceğimize kanaat getirip onay veren, ilçemizde 2016-2018 yılları arasında görev yapan, ilçemizde küçüğünden büyüğüne, gencinden yaşlısına kadar herkesin duasını ve takdirini kazanıp ilçemiz halkının gönlünde taht kuran, göreve başladığı ilk günden son güne kadar eğitime, eğitimciye değer veren, hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Sayın Mevlüt ŞEKERCİ Kaymakamımıza, 2 yıla yakın olarak sürdürdüğüm Şube Müdürlüğü görevim boyunca ilk günümüzden son günümüze kadar her zaman bilgi, birikim ve tecrübeleri ile bize destek olan İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekilimiz Sayın Hacı YILDIZ Müdürüme, , göreve geldiğim ve yaklaşık 1 yıldan fazla beraber çalışma fırsatı bulduğum, engin tecrübelerinden istifade etme imkanı bulduğum İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ekrem CENGİZ Müdürüme, öğretmenlikte ilk göreve başladığımız 20/09/2005 yılından bu yana bize güvenen, destek veren, hiçbir zaman bizi yalnız bırakmayan daire amirlerimize, belediye başkanlarımıza, tüm Arıcaklı hemşerilerime, beraber görev yaptığım tüm arkadaşlarıma, meslektaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.

 

    İlçemizde yaklaşık 5 yıllık okul ve kurum idareciliğim, 2 yıllık Şube Müdürlüğü görevim boyunca Halka Hizmet, Hakka Hizmet prensibine bağlı kalmaya, küçüğünden büyüğüne, öğretmeninden idarecisine kadar herkesi dinlemeye, dertleri ile dertlenip, sevinçlerine ortak olmaya, elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya gayret gösterdik. Bilakis Şube Müdürlüğü görevim boyunca elimden geldiği kadar İlçemizde Milli Eğitim camiası olarak tüm eğitimcilerimizin ve eğitim çalışanlarımızın yüklendiği bu ağır ve bir o kadar da değerli olan bu görevlerde elimizden geldiği kadar destek olmaya gayret gösterdik.

 

    Değerli çalışma arkadaşlarım bu görev benim ilçem dışında ilk görevim olacak. Sizlerden atandığım bu görevimde haktan, adaletten ve hukuktan ayrılmadan hayırlı hizmetler yapma noktasında bana duacı olmanızı temenni ediyorum.

 

     İlçemiz adına yapmış olduğunuz tüm çabalarınız için hepinize teşekkür ediyor, hakkımız varsa helal ediyor, hepinizden helallik istiyorum. Sevgi ve muhabbetle sizleri selamlıyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

                                                                                                                                                                                                                                   Ali BERKEN

    Şube Müdürü

 

Arıcak/Elazığ - 04247712098

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.